Idziemy na bal i to gdzie?
W podziemia Kopalni Soli w Wieliczce.
To nie tylko miejsce wyborne, ale jeszcze pod czujnym okiem kamery telewizyjnej, która zarejestrowała nasz pokaz i wyemitowała kilkakrotnie w TVP info.
Poranny zjazd w głąb kopalni przypominał zjazd górników na poranną szychtę, tylko zamiast kilofów mieliśmy strojne błyszczące suknie, które migotały w świetle skąpych lampek pośród szarych ścian z soli. Towarzysząca nam trema znalazła ujście w momencie, gdy ruszyły kamery, a operator szerokim uśmiechem zachęcił nas do wdzięcznych ruchów.
Zapewne żadna grupa modelek nie doznała takiego zaszczytu, by zaprezentować się w takiej dostojnej scenerii.
Dziękujemy za piękny pokaz przygotowującej występ Julii ,a naszej Prezes Elżbiecie Achinger za umożliwienie nam prezentacji w tak wyjątkowej scenerii.
Patrzyła, trzymała kciuki i opisała Lucyna Jakubowska
